Aktuality
20. května 2019
V jarním kole celorepublikové Sbírky potravin, které se uskutečnilo v sobotu 18. května, se podařilo vybrat 212 tun potravin a 23 tun drogistického zboží. Lidé mohli darovat také v Karlovarském kraji, kde se nashromáždilo 7,6 tuny potravin a drogerie.
16. května 2019
Nejenom senioři, ale také lidé se zdravotním postižením či chronickou nemocí mají možnost zůstat v domácím prostředí, a to i ve chvílích, kdy se stanou závislí na intenzivní pomoci druhých. Díky projektům Institutu sociální práce jako je „Žít doma“.
13. května 2019
Na koncert oblíbené kapely YoYo Band bratří Tesaříků zve v sobotu 24. 5. 2019 obec Šabina. Vedle slavných muzikantů v amfiteátru Pod skálou zahrají dále hudební formace Tajfun a Těžko soudit motýla. Areál bude otevřený od 18 hodin.
13. května 2019
Nová porce čokoládových pochoutek je na prodej v Tříkrálovém krámku v Sokolově. Zboží vyrábí čokoládovna ČoKy, o.p.s. v Kynšperku nad Ohří. V nabídce je čokoláda v různých variantách - mléčná, bílá a tmavá.
7. května 2019
Terénní službu pro lidi, kteří se dostali do dluhové pasti a zároveň mají pohybový nebo jiný zdravotní handicap, nabízí nově Dluhová poradna v Sokolově. V praxi to znamená, že takový klient může požádat sociálního pracovníka o schůzku ve své domácnosti.
6. května 2019
Paní Eva ze Sokolova patří k těm ženám, se kterými se život opravdu nemazlil. Ve svých dvaatřiceti letech má za sebou manželství s alkoholikem, jeho tragickou smrt, ale také rok trvající domácí násilí ze strany partnera, který neváhal vytáhnout nůž, když
3. května 2019
Dovolte, abychom vám oznámili, že poptáváme pro Odborné sociální poradenství, dluhovou poradu v Sokolově, sociálního pracovníka, nebo jiného odborného pracovníka specializovaného na obor právo, nebo ekonomie, jak nám říká Zákon č. 108/2006 Sb., o sociální
30. dubna 2019
Pracovnice Intervenčního centra v Karlovarském kraji pro osoby ohrožené domácím násilím se zúčastnily Konference k problematice domácího násilí, která se uskutečnila 25. dubna 2019 v Chebu. Konference byla určená pro odbornou i laickou veřejnost.
29. dubna 2019
Do klání o nejlepší kotlíkový guláš se v sobotu zapojil tým Pomoci v nouzi, o.p.s. pojmenovaný "Nouzová trojka". Ačkoli naši borci nezvítězili, jejich hovězí guláš byl naprosto vynikající.
27. dubna 2019
Tradiční akce Pálení čarodějnic se uskuteční v úterý 30. dubna od 16 hodin na zahradě Azylového domu v Sokolově.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.