Aktuality
15. března 2019
Konference k problematice domácího násilí se uskuteční ve čtvrtek 25. dubna 2019 ve společenském sále Gymnázia Cheb. Začátek je v 9 hodin. Pořadatelem je Policie ČR, Krajské ředitelství policie Karlovarského kraje.
14. března 2019
Na odpoledne plné zpěvu zve ve čtvrtek 4. dubna 2019 nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení paní Tašnerové Kadeřábkové ve společenské místnosti Pečovatelské služby v Kynšperku nad Ohří.
13. března 2019
Milujete dobrou a kvalitní čokoládu? Znovu pro Vás máme skvělé čokoládové pochoutky z naší čokoládovny ČoKy, o.p.s. v Kynšperku. K dostání je například v Tříkrálovém krámku v Sokolově. V nabídce je ručně vyráběná čokoláda v různých variantách.
12. března 2019
Dobrý den, obracím se na vás s výzvou k vypracování nabídky na serverové služby, viz bližší specifikace v přiloženém textu výzvy s pozdravem Mgr. Robert Pisár ředitel Pomoc v nouzi, o.p.s. pisar@pomocvnouziops.cz
11. března 2019
Dnes jsme se rozloučili s legendou - naším věrným Trabi maskotem. Naštěstí putuje do dobrých rukou.
8. března 2019
Pozornosti v podobě květinového dárku se dnes dočkaly naše pracovnice ve službách. K oslavě MDŽ totiž květiny nerozlučně patří.
26. února 2019
Obracíme se tímto na mobilní operátory s výzvou k vypracování nabídky, za jakých podmínek jsou ochotni nám po skončení stávající SVZ / Rámcové smlouvy poskytovat mobilní a datové služby.
22. února 2019
Již druhým rokem funguje v Sokolově bezplatná Poradna pro oběti trestných činů. Poskytované poradenství doposud využily tři desítky klientů. Nejčastěji měli zájem o informace o průběhu trestního řízení nebo chtěli vědět, jaká mají jako oběť práva.
4. února 2019
Dovolte, abychom vám oznámili, že poptáváme pro Odborné sociální poradenství, dluhovou poradu v Sokolově, sociálního pracovníka, nebo jiného odborného pracovníka specializovaného na obor právo, nebo ekonomie.
4. ledna 2019
Pomoc v nouzi, o.p.s. poptává pro Azylový dům v Sokolově a Dům na půl cesty v Kynšperku nad Ohří a v Nebanicích sociálního pracovníka, jak nám říká Zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.