Aktuality
24. června 2020
Ochranné a dezinfekční pomůcek, které byly v době nouzového stavu potřeba při práci s klienty, nakoupila díky Fondu podpory seniorů Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV) naše nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.
23. června 2020
Celkem 78 000 korun věnovala Nadace Karla Komárka Family Foundation naší organizaci na pořízení ochranných a dezinfekčních prostředků. Jednalo se zejména o speciální obleky a brýle pro zaměstnance, jednorázové rukavice, roušky, boxy či bezkontaktní teplom
12. června 2020
V Lubském zpravodaji vyšel článek o naší Pečovatelské službě, která ve městě aktuálně pečuje o 8 klientů. Více se dozvíte v tomto příspěvku.
11. června 2020
Co je Evropský ochranný příkaz (EPO). Tento nástroj umožňuje uznávání ochranných příkazů vydaných v trestním řízení jednoho členského státu také v ostatních státech EU. EPO je však stále používán jen zřídka a mnohé členské státy EU čeká ještě dlouhá cesta
19. května 2020
Dovolte, abychom vám oznámili, že poptáváme pro Azylový dům v Sokolově sociálního pracovníka, jak nám říká Zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Na dobu určitou po dobu trvání mateřské dovolené.
14. května 2020
Nové zázemí využívá nyní Pečovatelská služba v Sokolově, kterou provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Zázemí pro zaměstnance se nachází v Nádražní ulici a oproti předchozímu objektu poskytuje především více místa a prostor pro parkování.
13. května 2020
Vláda 7. května schválila návrh ministryně práce a sociálních věcí na mimořádné odměny pro zaměstnance v sociálních službách. Ti, kteří se po dobu krize starali o klienty nakažené koronavirem dostanou měsíční odměnu až 40 tisíc Kč pokud byli v přímé péči.
12. května 2020
Cítíte se doma ohrožení násilím ze strany partnera či partnerky? Byl váš násilný partner či partnerka vykázán/a policií ze společného bydliště? Zde se můžete obrátit o pomoc.
11. května 2020
Testovat své zaměstnance na nový typ koronaviru začala v tomto týdnu sokolovská organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Jako první podstoupili testy pracovníci pečovatelské služby, kteří jsou v přímém kontaktu se svými klienty.
6. května 2020
Věcné dary v celkové hodnotě 64 217,- Kč darovala dětem klientů Azylového domu v Sokolově a Kynšperku nad Ohří Nadační fond Štepánka. Díky tomu se děti mohly radovat z šesti nových tabletů značky iPad, omalovánek, vodovek a bublifuků.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.