Aktuality
7. března 2017
Hledáme pracovníka v sociálních službách (pracovník dle §116), zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách), zaměstnance na hlavní pracovní poměr pro Noclehárnu v Sokolově které jako zařízení sociální prevence pomáhá osobám bez přístřeší.
27. února 2017
Cyklus pravidelných setkání seniorů pořádá Pečovatelská služba v Kynšperku nad Ohří.
22. února 2017
Televizní štáb TV Západ navštívil sklad Potravinové banky Karlovarského kraje z.s., aby svým divákům přiblížil fungování této humanitární organizace.
10. ledna 2017
Klienti Azylového domu pro matky s dětmi v Sokolově si užili vánoční besídku. Společné setkání u vánočního stromku se vydařilo. Překvapení v podobě dárku totiž čekalo skutečně na každého. A největší radost z balíčků měly tadičně děti.
29. prosince 2016
Sbírku ložního prádla, oblečení a hygienických potřeb uspořádaly mezi sebou pracovnice Okresní správy sociálního zabezpečení v Sokolově. Nashromážděné věci pak darovaly nově otevřené Noclehárně v Sokolově.
9. prosince 2016
Pro koho je určená a jak funguje nová sociální služba v Sokolově, se dnes dozvěděli návštěvníci slavnostního otevření noclehárny, kterou od 1. prosince provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s.
25. listopadu 2016
U příležitosti dnešního Mezinárodního dne proti násilí na ženách uspořádalo Intervenční centrum besedu pro studenty Gymnázia Sokolov a Krajského vzdělávacího centra.
24. listopadu 2016
Pokud máte doma staré a přebytečné ložní prádlo, deky, polštáře, případně teplé oblečení nebo boty, budeme rádi, když nám tyto věci darujete. Využít je chceme v rámci zařízení noclehárny, kterou bude naše organizace spouštět v Sokolově.
21. listopadu 2016
Prostory noclehárny v Nádražní ulici v Sokolově, kterou od 1. prosince 2016 začne provozovat nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. si dnes odpoledne prohlédl ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiří Dienstbier.
16. listopadu 2016
Intervenční centrum Sokolov a Městská knihovna v Sokolově zvou ve čtvrtek 24. listopadu 2016 na besedu o domácím násilí spojenou s projekcí nového dokumentárního filmu České televize „Z lásky nenávist“, jehož režisérem je Romuald Štěpán Rob.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.