Aktuality
26. března 2020
Tento týden jsme předali sokolovské nemocnici dalších 230 roušek. Děkujeme švadlenkám za skvělou a obětavou práci.
25. března 2020
Nejen zaměstnanci, ale také naši klienti služeb nosí roušky. V Nízkoprahovém denním centru pro osoby bez přístřeší v Sokolově také dbáme na to, aby docházelo k pravidelné výměně ústenek a jejich vyvařování.
24. března 2020
Společnost Synthomer, a. s. ze Sokolova dnes naší organizaci darovala 50 litrů dezinfekce. Použita bude ve službách, kde ji bude nejvíce potřeba.
23. března 2020
Intervenční centrum v Karlovarském kraji pro osoby ohrožené domácím násilím realizovalo projekt s názvem Na rychlosti pomoci (ne)záleží! Podařilo se nám díky poskytnutým financím uspokojit různorodé potřeby dětí z rodin, kde probíhalo domácí násilí.
22. března 2020
Ušité roušky putují také ke klientům Nízkoprahového denního centra a Noclehárny v Sokolově. Klienti dostali roušky i na výměnu a jsou důrazně nabádáni k dodržování hygienických zásad.
21. března 2020
Desítky a desítky ručně ušitých roušek v těchto dnech putují k záchranářům, zdravotníkům, prodavačkám, pečovatelkám a pracovníkům v sociálních službách. Je to díky švadlenkám a dalším dobrovolníkům, kteří se připojili k velké šicí skupině na Sokolovsku.
20. března 2020
Vážení klienti a zájemci o službu, ode dne vyhlášení nouzového stavu do odvolání poskytujeme poradenství na základě telefonického a elektronického kontaktu. Na Vašich zakázkách a případech nadále pracujeme.
19. března 2020
Roušek je nedostatek! A tak jestli chcete pomoci, například nějaké ušít, můžete se přidat do naší nové skupiny. Rozhodně to není marná snaha. Roušky budeme následně distribuovat tam, kde budou chybět. K zdravotníkům a k poskytovatelům sociálních služeb.
3. března 2020
První místo v rámci 7. kola grantového programu „Vy rozhodujete, my pomáháme" obsadila naše organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. V hlasování obdržela nejvyšší počet hlasů - celkem 14 790. A to znamená, že na realizaci našeho projektu získáme grant 30 000 Kč.
14. února 2020
Nezisková organizace Dům tří přání spustila online mapu s názvem Ohrožené dítě, jejíž cílem je pomoci dětem a rodinám v náročné životní situaci vyhledat adekvátní odbornou pomoc.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.