27. května 2019
Tak už je to tady. Všechny mince, korunky i papírovky jsou spočtené a sečtené a zde je výsledek. Během Peříčkového týdne se v České republice podařilo vybrat neuvěřitelných 983 753 Kč! Tyto peníze pomůžou dětem, přinesou jim úsměv, úlevu, jednoduše pomoc, která je potřeba. Na místě je tedy potřeba poděkovat všem dárcům a zapojeným dobrovolníkům.

Těm se dařilo také v našem regionu, kde se ke sbírce přihlásily pracovnice Intervenčního centra v Karlovarském kraji pro osoby ohrožené domácím násilím. Ty při Peříčkovém týdnu nasbíraly do kasičky celkem 1600 Kč. 

Pomozte dětem je charitativní projekt spojený s celonárodní veřejnou sbírkou, který pořádá Nadace rozvoje občanské společnosti ve spolupráci s Českou televizí už 21 let. Hlavním cílem sbírky je umožnit přímou a účinnou pomoc ohroženým a znevýhodněným dětem do 18 let věku po celé České republice.
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.