17. června 2019

Hlasujte pro náš projekt - Na rychlosti pomoci (ne)záleží! Pomoc dětem ohroženým domácím násilím.

Naše organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. se zapojila do soutěže - Vy rozhodujete, my pomáháme. O vítězném projektu rozhodují zákazníci Tesco, kteří za každý nákup obdrží hlasovací žeton. Ten následně vhodí do hlasovacích boxů, a tím dají hlas projektu, který se jim nejvíce zamlouvá. 

Pro nás můžete hlasovat v prodejnách Tesco v Sokolově, Habartově nebo Horním Slavkově. A to až do 14.7.2019. Průběh a výsledky hlasování budou každý týden zveřejňovány na webových stránkách programu. Děkujeme za podporu.

A na co je náš projekt konkrétně zaměřený? Domácí násilí se často odehrává v rodinách, kde vyrůstají děti. Bývají jeho přímými svědky, někdy bohužel i terčem útoků. Žijí tak v prostředí strachu, napětí, nervozity, nadávek i fyzického násilí. Domov přestává být bezpečným místem. Někdy je jedinou možností, jak domácí násilí zastavit, rozchod či rozvod rodičů. Ten může k psychické krizi přinést ještě velkou krizi finanční. Pomozte těmto dětem být jako ostatní spolužáci, kamarádi, vrstevníci - mít do školy svačinu a všechny pomůcky, brýle, aby bylo vidět na tabuli, oblečení, za které se nestydí, zažít školu v přírodě, nebýt jiný!

 Více se můžete dozvědět na webu - Vy rozhodujete, my pomáháme


Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.