17. března 2021
Hledáme nové členy do našeho týmu: sociální pracovník, sociálně právní poradce, psycholog, dětský psycholog (odborný pracovník dle §115 odst. 1 písm. e), zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách) - zaměstnance na hlavní pracovní poměr (lze i částečný pracovní úvazek, práce na dohodu) pro Intervenční centrum Karlovarského kraje pro osoby ohrožené domácím násilím. Hlavní pracoviště Sokolov, výkon práce podle potřeby také v kanceláři v Chebu a K. Varech.

Náplň práce:
Poradenství osobám ohroženým domácím násilím, zprostředkování následné pomoci (lékař, psycholog, právník atd.). Poskytování krizové pomoci. Spolupráce s Policií ČR a s OSPODy. Týmová spolupráce při poskytování registrované sociální služby dle § 60 a zákona 108/2006 Sb.

Požadujeme:
VŠ nebo VOŠ vzdělání v oboru, případně praxi v sociálních službách (nejlépe splňující kvalifikaci pro výkon sociálního pracovníka dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách), nebo VŠ vzdělání v oboru práva, psychologie, bezpečnosti. Čistý výpis z rejstříku trestů, řidičský průkaz skupiny B, práce na PC (MS WORD a Excel, internet), schopnost týmové spolupráce, chuť se stále vzdělávat, zodpovědný a aktivní přístup k práci.

Nabízíme:
Práci týmu, ve společnosti Pomoc v nouzi, o.p.s., která poskytuje sociální služby od roku 2008, podporu při zapracování zkušenými kolegy, týmovou supervizi a intervizi, méně svazující prostředí NNO, další vzdělávání = Váš osobní růst, PP na dobu neurčitou. Hrubá mzda mezi 18-25 tis Kč a po zaškolení i možnost přivýdělku v rámci zapojení do projektů, různé benefity – např. mobilní telefon, 5 týdnů dovolené, …

Přihlášky:
V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na e-mail: domacinasili@pomocvnouziops.cz . Budete-li potřebovat doplňující informace volejte na tel. číslo: 736 514 096.

Znalost AJ, NJ, orientace v sociálních službách, znalost chodu spolupracujících organizací (PČR, OSPOD atd.), dobré reference od předchozích zaměstnavatelů, dřívější aktivní účast na projektech souvisejících se sociální prací, to vše může být Vaší výhodou!

Těšíme se na Vás. Nástup možný ihned!
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.