Aktuality
19. května 2020
Dovolte, abychom vám oznámili, že poptáváme pro Azylový dům v Sokolově sociálního pracovníka, jak nám říká Zákon č. 108/2006 Sb., o sociálních službách. Na dobu určitou po dobu trvání mateřské dovolené.
14. května 2020
Nové zázemí využívá nyní Pečovatelská služba v Sokolově, kterou provozuje nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Zázemí pro zaměstnance se nachází v Nádražní ulici a oproti předchozímu objektu poskytuje především více místa a prostor pro parkování.
13. května 2020
Vláda 7. května schválila návrh ministryně práce a sociálních věcí na mimořádné odměny pro zaměstnance v sociálních službách. Ti, kteří se po dobu krize starali o klienty nakažené koronavirem dostanou měsíční odměnu až 40 tisíc Kč pokud byli v přímé péči.
12. května 2020
Cítíte se doma ohrožení násilím ze strany partnera či partnerky? Byl váš násilný partner či partnerka vykázán/a policií ze společného bydliště? Zde se můžete obrátit o pomoc.
11. května 2020
Testovat své zaměstnance na nový typ koronaviru začala v tomto týdnu sokolovská organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Jako první podstoupili testy pracovníci pečovatelské služby, kteří jsou v přímém kontaktu se svými klienty.
6. května 2020
Věcné dary v celkové hodnotě 64 217,- Kč darovala dětem klientů Azylového domu v Sokolově a Kynšperku nad Ohří Nadační fond Štepánka. Díky tomu se děti mohly radovat z šesti nových tabletů značky iPad, omalovánek, vodovek a bublifuků.
24. dubna 2020
Správní rada Výboru dobré vůle – Nadace Olgy Havlové (VDV) schválila z mimořádného programu Fond podpory seniorů finanční podporu 23 neziskovým organizacím v celkové výši 813 363 Kč na terénní služby pro seniory v době koronakrize.
17. dubna 2020
Sto padesát respirátorů věnovala organizace Člověk v tísni sokolovské neziskovce Pomoc v nouzi, o.p.s.
14. dubna 2020
24 600 Kč! Tolik peněz darovali lidé ve prospěch obětí domácího násilí, jež se kvůli koronavirové pandemii dostaly do existenční krize.
10. dubna 2020
Grant ve výši 50 tisíc korun obdržela nezisková organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. od Nadace ČEZ. Finanční příspěvek bude využitý na projekt s názvem „Podpora dobrovolníků – šití roušek a nákup ochranných prostředků pro zaměstnance i bezdomovce“.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.