Aktuality
7. října 2019
Na zimní období se připravuje Noclehárna a Nízkoprahové denní centrum pro osoby bez přístřeší v Sokolově. S nástupem chladného počasí totiž přichází do zařízení více klientů a tak je potřeba zajistit fungování s ohledem na rozšířenou provozní dobu.
17. září 2019
Hledáme sociálního pracovníka, nebo sociálně právního poradce, zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách) - zaměstnance na hlavní pracovní poměr pro Intervenční centrum Karlovarského kraje pro osoby ohrožené domácím násilím.
13. září 2019
Zástupci neziskové organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. dnes převzali symbolický šek ve výši 30 000 korun v rámci grantového programu "Vy rozhodujete, my pomáháme" od Nadačního fondu TESCO.
27. srpna 2019
Udělejte si 1.9. výlet do Lubů, naše pečovatelská služba rozšiřuje své působení v Lubech, Plesné a okolí
21. srpna 2019
Naše organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. pokračuje v projektu "Potravinová a materiální pomoc nejchudším osobám II", který je podpořený finančními prostředky z Fondu evropské pomoci nejchudším osobám (FEAD) a ze státního rozpočtu v rámci Operačního programu
31. července 2019
Díky Vaší podpoře náš projekt zvítězil v hlasování na prodejnách Tesco v regionu Sokolov. Z grantového programu "Vy rozhodujete, my pomáháme" obdržíme grant ve výši 30 000,- Kč.
15. července 2019
Naše organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. se v červnu zúčastnila tradičního Dne pro sociální služby v Chodově.
8. července 2019
Kurz první pomoci absolvovali zaměstnanci Pomoci v nouzi, o.p.s. ve Světě záchranářů v Karlových Varech. Seminář byl zaměřený na poskytování první pomoci lidem z řad uživatelů sociálních služeb.
24. června 2019
V sobotu 22. června se v Sokolově opět běžel tradiční čtvrtmaraton a Color Run. Letos naši organizaci Pomoc v nouzi, o.p.s. reprezentovala Veronika Drozdová z Intervenčního centra s Eliškou Vaníčkovou a v hlavním závodě za naše barvy bojoval Lukáš Zíka.
17. června 2019
Naše organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. se zapojila do soutěže - Vy rozhodujete, my pomáháme. O vítězném projektu rozhodují zákazníci Tesco, kteří za každý nákup obdrží hlasovací žeton. Ten následně vhodí do hlasovacích boxů.
 1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.