Aktuality
4. prosince 2019
V sokolovské čajovně T & R Čajovně rozsvítili vánoční stromeček. Není to ale obyčejný stromek! Na tomto jsou přání dětí z Azylového domu v Sokolově, který provozuje naše organizace Pomoc v nouzi, o. p. s.
28. listopadu 2019
Na Vánoční besídku zve ve čtvrtek 12. prosince 2019 Pečovatelská služba v Kynšperku nad Ohří. Akce se uskuteční od 14 hodin ve společenské místnosti pečovatelské služby v Zámečnické ulici 501.
26. listopadu 2019
V rámci podzimní Sbírky potravin se nám podařilo v sokolovském Tescu vybrat skvělých 1 230 kilogramů potravin a drogerie. To je výborné.
13. listopadu 2019
Poptáváme pracovníky pro Pečovatelskou službu Kynšperk nad Ohří, pro společnost Pomoc v nouzi, o.p.s. Měl by to být pracovník v sociálních službách s ukončeným kurzem dle Zákona o sociálních službách (zákon č. 108/2006 Sb.).
8. listopadu 2019
Misionář Josef Hofbauer z německé Nadace Hermanna Gutmanna zavítal v pondělí do sociálního podniku ČoKy, o.p.s. v Kynšperku nad Ohří. Jednalo se o jednu z pravidelných návštěv, kdy Josef Hofbauer přivezl věcné dary pro potřebné z Domu na půl cesty.
7. listopadu 2019
Jednání u „Kulatého stolu“ v prostorách Krajského úřadu Karlovarského kraje se zúčastnili zástupci naší organizace Pomoc v nouzi, o.p.s. Společně s dalšími poskytovateli sociálních služeb přišli debatovat o tom, co je trápí.
5. listopadu 2019
Do úklidu veřejného prostranství v Nebanicích se dnes pustil pracovní tým složený z klientů Domu na půl cesty a dalších pomocníků. Za úkol měli odklízet spadané listí a sbírání odpadků.
29. října 2019
V Lubském zpravodaji vyšla reportáž o slavnostním zahájení fungování naší pečovatelské služby ve městě Luby na Chebsku. Zde si můžete přečíst, co o nás ve svém periodiku napsali.
7. října 2019
Na zimní období se připravuje Noclehárna a Nízkoprahové denní centrum pro osoby bez přístřeší v Sokolově. S nástupem chladného počasí totiž přichází do zařízení více klientů a tak je potřeba zajistit fungování s ohledem na rozšířenou provozní dobu.
17. září 2019
Hledáme sociálního pracovníka, nebo sociálně právního poradce, zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách) - zaměstnance na hlavní pracovní poměr pro Intervenční centrum Karlovarského kraje pro osoby ohrožené domácím násilím.
 <<  |  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  >> 
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.