28. dubna 2014
Charitativní fotbalové utkání známých českých osobností a lékařů, jehož výtěžek bude věnován ve prospěch neziskové organizace Pomoc v nouzi, se uskuteční v sobotu 24. května na stadionu FK Baník Sokolov. Své síly poměří týmy Real Top Praha, Fotbal Medic, Stará Garda FK Baník Sokolov a Město Sokolov.

Za tým Real Top Praha nastupují Ivan Trojan, Jakub Kohák, Martin Dejdar, Jiří Mádl, David Novotný, Robert Záruba, Vota Dyk, Ondřej Vetchý a další.

Soupeřem tohoto týmu bude Czech National Medical Football Team složený z lékařů z celé republiky. V loňském roce se toto mužstvo stalo mezi lékařskými týmy vicemistrem světa. Nastupují za něj i lékaři ze Sokolova Josef Bolen a Jan Lukeš.

Charitativní sportovní událost začne ve 13 hodin zápasem zástupců města Sokolova a Staré Gardy FK Baník Sokolov. Real TOP Praha a lékaři hrají od 14:15 hodin. Akce se koná pod záštitou starosty Sokolova a senátora Zdeňka Berky, který uhradil startovné pro Real Top Praha. Výtěžek akce - startovné všech týmů - bude předán po skončení zápasu.

Vstup na fotbalové utkání je zdarma!
Projekt je financován z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost, státního rozpočtu ČR a Karlovarského kraje.